16.3.2020 Vzhledem k současné situaci využívejme maximálně HOME OFFICE, příp. pružnou pracovní dobu. Maximalizujme preventivní omzení kontaktu a snažme se dodržovat bezpečné odstupy (1,8 m), mytí rukou!
V případě problémů, karantény apod. informujte vedení14.3.2020 Do odvolání se ruší všechny semináře, konference, work shopy.19. 3. 2020 EPS ACADEMY MOST: Tradiční workshop z naší dílny opět přinese svěží pohled na současná témata z oblasti vína a vinné kvasinky. Prezentovány budou nejen výsledky některých našich výzkumných projektů v této oblasti, ale přivítáme také několik významných vinařství z ČECH - takže se můžeme těšit na skvělou degustaci.
30.3.2020 EPS academy "Víno a kvasinka" v Kunovicích na Panském Dvoře pořádáme seminář o výrobě unikátních kvasinkách izolovaných přímo u vinařů, exkurze v Centru výzkumu mikrobiální biomasy vč. degustace ukázkových vín vyrobených různými kvasinkami.22.-23.4.2020 Brusel - pořádáme zde pro pozvané hosty, inovativní společnosti a výzkumné instituce z EU prezentaci našich výzkumných aktivit, nových technologických kapacit pro vzájemnou spolupráci i podání evropských výzkumných projektů5. 5. 2020 SANÁCIE V TEÓRII A PRAXI: Každoroční seminář organizujeme ve spolupráci s Komenského univerzitou. Do Bratislavy se sjedou odborníci z oblasti sanačních technologií, nebudeme chybět ani my.
14. 5. 2020 KVEVRI DAY: Od 16 hod u sídla v Kunovicích přijďte ochutnat oranžové víno z naší KVEVRI amfory. Bude to velké překvapení, místo dřívějších vzorků Tramínu červeného bude jiná odrůra - přijďte ochutnat!


V červnu plánujeme slavnostní otevření našeho minipivovaru ROTOR v Kunovicích (vedle nového Centra výzkumu). O termínu budeme ještě informovat.4.2.2020 jsme v Kunovicích ve výzkumných laboratořích, v novém Centru výzkumu a experimentálním sklepě přivítali a provedli studenty Masarykovy Univerzity Brno.2020/01 Letos jsme obdrželi nový výzkumný projekt v rámci TAČR, program TREND - projekt NAVINO! Na jaře ukončujeme 3 projekty MPO APLIKACE I: SNIP, VINTER a VINIFER.Pravidelně obnovuje vozový park. 28.2. jsme jej rozšířili  o 3 Škodovky, z toho dvě na ekologický pohon - CNG.14.-17.1.2020 jsme si užívali na firemních horách poblíž Schadmingu. Počasí bylo zcela ideální.Admin login